Co chceš studovat?

Obory

P Bc 3
Rozvíjej své komunikační schopnosti v nejpoužívanějším světovém jazyce. Po dosažení vysoké úrovně anglického jazyka pak můžeš předávat své zkušenosti mladším generacím, třeba jako pedagogický pracovník.
Více informací ➜
P Bc 3
Kultura, to je velmi široký pojem, se kterým se každý alespoň jednou v životě setkal. Lidské kultury lidstvo vždy fascinovaly. Pokud tě zajímají cizí kultury, jejich vývoj a srovnávání a chceš jim opravdu porozumět, pak je Sociální antropologie jistě obor vhodný právě pro tebe!
Více informací ➜
P Bc 3
Je pro tebe fyzika a matematika španělská vesnice? Baví tě spíše společenské vědy a máš v plánu jednou pracovat s lidmi? Pokud chceš získat všeobecné znalosti a to zejména z pedagogiky a psychologie, pak je pro tebe obor Humanitní studia tou nejvhodnější volbou.
Více informací ➜
P Bc 3
Pokud miluješ vše kolem historie, rád navštěvuješ různé památky, muzea a dějepis byl vždy tvým nejoblíbenějším předmětem ve škole, pak jsou pro tebe Kulturní dějiny tím pravým oborem ke studiu. Prohlub své znalosti dějin a dalších disciplín, které s nimi velmi úzce souvisejí.
Více informací ➜
P Bc 3
Zajímáš o aktuální dění ve světě, hledáš neustále nové informace o tématech, která tě zajímají a láká tě je předávat dále tak, aby jim porozuměli i ostatní? Obor Historicko-literární studia tě dokonale připraví na výkon těchto činností v reálné praxi a k tomu ti dá ještě mnohem víc.
Více informací ➜
P Bc 3
Baví tě práce s informacemi a dokumenty, ale myslíš si, že obyčejná kancelářská a administrativní práce je příliš nudná? Láká tě spíše práce v historických či moderních archivech? Studium oboru Archivní a spisová služba ti poskytne komplexní vzdělání v tomto oboru.
Více informací ➜
P Bc 3
Jestliže tě fascinuje činnost muzeí a podobných institucí a chceš se podílet na jejich aktivitách, doporučujeme ti dvouoborové studium Ochrana hmotných památek a Historie. Budeš tak snadno ovládat obě tyto disciplíny, které mezi sebou velmi úzce souvisejí.
Více informací ➜
P Bc 3
Přemýšlíš o věcech všedních i nevšedních? Chceš měnit svět? Proměň nejprve sama sebe osvědčenou tradicí myšlení! Filosofie ti nabízí kontakt s nadčasově aktuálním světem, který má moc člověka proměnit.
Více informací ➜
P Bc 3
Náboženství je i v dnešní uspěchané a materiální době pro lidstvo velice významným aspektem. Je proto důležité, aby se jím někdo zabýval, pomohl k pochopení této problematiky, a přispěl tak ke správnému fungování společnosti z náboženského i kulturního hlediska.
Více informací ➜