Obor

Anglický jazyk - specializace v pedagogice

Fakulta
Délka studia
3 roky
Bc

Studiem oboru dosáhneš perfektní znalosti všech aspektů anglického jazyka na úrovni C1 a také výborného přehledu o literatuře, kultuře a dějinách anglicky mluvících zemí. Našim cílem je rozvinout tvé komunikační schopnosti v anglickém jazyce a seznámit tě se základy lingvistických, literárně-kulturních a pedagogicko-psychologických disciplín. Všechny znalosti a dovednosti využiješ zejména k navazujícímu magisterskému studiu, které vede k získání plné učitelské kvalifikace.

Jako absolvent se můžeš uplatnit ve vzdělávacích institucích, například jako asistent, lektor na jazykové škole či v překladatelské činnosti a taktéž ve veřejném sektoru (v neziskových organizacích i v relevantní oblasti státní správy), související mimo jiné s evropskou integrací. Přijď k nám studovat atraktivní obor Anglický jazyk – specializace v pedagogice a my ti ukážeme správný směr.

studijní program: B7507 - Specializace v pedagogice | číslo oboru: 7507R062