Obor

2 roky
P K
NMgr

Získáš perfektní přehled a dovednosti v nejmodernějších informačních a komunikačních technologiích. K tomu ti navíc přidáme vědomosti z oblasti ekonomie, práva a státní správy. V průběhu studia si můžeš vybrat ze dvou zajímavých zaměření: Aplikovaná informatika nebo Informatika ve veřejné správě.

Staneš se plně kvalifikovaným informatikem, který je schopný systémově myslet, účelně zpracovávat a analyzovat data, smysluplně využívat kybernetické principy při řízení a rozhodování, efektivně provozovat a udržovat informační systémy. Najdeš uplatnění v mnoha funkcích v ekonomice a státní správě. Dokážeš navrhovat, rozvíjet a aplikovat informační a komunikační technologie pro firmu nebo úřad.

studijní program: N6209 - Systémové inženýrství a informatika | číslo oboru: 6209T019