Obor

Německý jazyk pro odbornou praxi + Filozofie (dvouoborové studium)

Fakulta
Délka studia
3 roky
Bc

Dvouoborové studium má za úkol naučit tě nutným základům kritického myšlení, logiky a argumentace, dějin filozofie a etiky. Vybrat si budeš moci ze široké nabídky zajímavých volitelných předmětů včetně těch vedených v angličtině nebo francouzštině. Naučíme tě navíc výborně komunikovat v němčině i češtině. K těmto vědomostem získáš také praktické analytické dovednosti a zkušenosti získáš i z oblasti odborného překladu.
Splněním studijního plánu a úspěšným absolvováním bakalářské zkoušky získáš kompetence k výkonu činností, které se běžně vyskytují v orgánech státní správy, samosprávy, v soukromých institucích zabývajících se výchovou, vzděláním vědou nebo politikou a také těch se zaměřením na překladatelskou činnost. Práci najdeš také ve školách, nakladatelstvích redakcích i státních a mezinárodních úřadech.

studijní program: B7310 - Filologie | číslo oboru: 7310R348 + 6101R004