Co chceš studovat?

Obory

P Bc 3
Přijď k nám studovat nejoblíbenější obor na naší fakultě a staň se opravdovým odborníkem na informační technologie. Již brzy se díky studiu budeš umět velmi snadno orientovat v prostředí IT. Zjisti o tomto oboru více a jiný už hledat nebudeš.
Více informací ➜
P Bc 3
Hledáš zajímavý studijní obor, který ti otevře dveře do světa elektrotechniky? Vyber si obor Komunikační a mikroprocesorová technika a posuň hranici svých schopností na vyšší level. Zjisti, co vše ti studium může nabídnout.
Více informací ➜
P Bc 3
Chceš se naučit, jak fungují roboti, jak naprogramovat logický automat, jak měřit a řídit počítačem, ale třeba i pomocí jednočipového mikropočítače, jak zpracovávat zvuk nebo obraz, co to jsou neuronové sítě nebo genetické algoritmy?
Více informací ➜
P Bc 3
Nový profesní program, ve kterém získáš znalosti v oborech elektrotechniky, a automatizace ti nabízí 3 měsíce praxe u jednoho z průmyslových partnerů. Praktické znalosti si během studia ověříš i v moderně vybavených laboratořích.
Více informací ➜
P NMgr 2
Během studia navazujícího programu Informační technologie se z tebe stane vysokoškolsky vzdělaný odborník v oboru IT oboru s obrovským uplatněním v praxi.
Více informací ➜
P NMgr 2
Chceš se naučit něco o teorii automatického řízení, nebo mechatroniky? Díky studiu tohoto programu se snadno zorientuješ v informačních a automatizačních systémech a jejich využití. Podívej se, co všechno ti studium tohoto programu nabízí.
Více informací ➜
P NMgr 2
Tento navazující program prohloubí nejen tvé teoretické znalosti např. aplikované matematiky, zpracování dat, teorii komunikace atd., ale hlavně tě připraví pro uplatnění v zajímavých pracovních pozicích, jako je například technik nebo vývojový a řídící pracovník.
Více informací ➜
P K PhD 4
Studiem doktorského programu se z tebe stane vysoce kvalifikovaný odborník, který bude schopen řešit složité vědeckotechnické úkoly. Naučíš se zde fungovat jako člen týmu, ale čeká tě i individuální práce.
Více informací ➜