Co chceš studovat?

Obory

P Bc 3
Zajímají tě lidi, rodina, společnost, legislativa i medicína? Jsi komunikativní, umíš navazovat a udržovat mezilidské vztahy, chceš pomáhat lidem v těžkých situacích? Vystuduj náš obor Zdravotně-sociální pracovník.
Více informací ➜
P Bc 3
Zajímáš se o perspektivní profesi ve zdravotnictví? Baví tě práce s lidmi i s technikou? Chceš přispívat svou smysluplnou prací lidskému zdraví? Zvol si studium oboru Radiologický asistent!
Více informací ➜
P Bc 3
Chceš zachraňovat lidské životy, jsi všude včas, nebojíš se, umíš se rychle rozhodnout, máš dobrou fyzičku, dovedeš pracovat pod vysokým tlakem? Pak je studijní obor Zdravotnický záchranář pro tebe tím pravým.
Více informací ➜
P Bc 3
Chceš přivádět na svět děti, jsi komunikativní, máš šikovné ruce, dovedeš pracovat ve stresu a zachovat při tom klid? Přihlas se ke studiu oboru Porodní asistentka.
Více informací ➜
P K Bc 3
Přináší ti péče o druhé radost a uspokojení? Přitahuje tě zdravotnické prostředí, jsi komunikativní, máš šikovné ruce, vysokou odolnost vůči stresu a nebojíš se přijmout odpovědnost? Přihlas se do studia oboru Všeobecná sestra.
Více informací ➜
K NMgr 2
Jsi již odborníkem v oblasti péče o ženu a novorozence, máš vysokoškolský diplom v oboru porodní asistentka? Chceš se dále rozvíjet, získat úplné vysokoškolské vzdělání? Chceš se stát odborníkem v péči o ženu před, v průběhu a po operačním výkonu?
Více informací ➜
K NMgr 2
Máš vysokoškolský diplom v oboru všeobecná sestra? Chceš získat úplné vysokoškolské vzdělání, které má vynikající uplatnění v praxi? Zajímají tě interní obory? Nebojíš se vysoké odpovědnosti? Vyber si náš navazující magisterský studijní obor Ošetřovatelství v interních oborech.
Více informací ➜
K NMgr 2
Máš vysokoškolský diplom v oboru všeobecná sestra? Chceš získat úplné vysokoškolské vzdělání, které má vynikající uplatnění v praxi? Zajímá tě chirurgie? Vyber si náš navazující magisterský studijní obor Perioperační péče.
Více informací ➜