Typ programu
Akademický

Akademicky orientovaný studijní program je sestaven tak, aby umožňoval studentům zejména získání teoretických znalostí potřebných pro výkon povolání.

Kvalita vzdělání
Institucionální akreditace

Naučíme Tě vše potřebné, abys mohl zamířit jako ekonom do výrobních i obchodních podniků a služeb. Budeš se umět rozhodovat a pracovat jako týmový hráč, vyznáš se v účetnictví a finančních operacích a levou zadní zvládneš IT technologie. Zároveň budeš umět skvěle cizí jazyk, protože ten u nás můžeš studovat celých 5 let.

Po ukončení bakalářského studia můžeš pracovat ve firmách, především jako ekonom, analytik, vedoucí provozu a to v České republice i v zahraničí, protože budeš umět použít angličtinu i ve firemní praxi. A když se rozhodneš, že budeš studovat dále, navazující magisterské studium, není to problém. Naučíš se toho u nás ještě mnohem víc, abys mohl nastartovat úspěšnou kariéru.

2021Září
Červen
2021-09-24T00:00:00
24. 9. 2021 - 24. 9. 2021
Noc vědců v Pardubicích 2021

Tajemná, nedostižná a komplikovaná. I tak na vás může věda působit, ale ne když je Noc vědců. Noc, kdy vám věda v podání našich vědců ukáže svou pravou tvář.

Úspěšní absolventi

Ing. Jakub Zimola
Investor Relations Manager, J&T Ventures

Na fakultu mám spoustu super vzpomínek. Rád bych vyzvedl Seznamovák pro prváky a spolupráci s Erasmus studenty v rámci Buddy systému. Velmi důležité pro mě bylo, že jsem při studiu mohl pracovat a také vyjet na zahraniční stáže. Roční studium na UCLanu v Prestonu ve Velké Británii pro mě byla neocenitelná zkušenost. Díky projektu, který jsem tam řešil, jsem posléze vyhrál několik studentských podnikatelských soutěží.

Ing. Jakub Dubravčík
Audit Manager, Deloitte Czech Republic

Cestování a studium v zahraničí považuji za jedny z nejlepších možností, kterých může člověk během studia na VŠ využít. V současném globalizovaném světě je více než pravděpodobné, že budoucí pracovní kolektiv bude mezinárodní. Tato diverzita neskutečně obohacuje a posouvá každou společnost kupředu.

Kdo Tě bude učit

Mgr. Jan Mandys, Ph.D.
Ústav správních a sociálních věd
Mgr. Pavel Sedlák, Ph.D.
Ústav systémového inženýrství a informatiky
Garant bakalářského studijního programu Aplikovaná informatika
JUDr. Barbora Kovářová
Ústav správních a sociálních věd
doc. Ing. Jan Černohorský, Ph.D.
Vedoucí Ústavu ekonomických věd
Garant programu Finance

Ve standardní době je studium zdarma. Pokud studuješ víc než 4 roky, tak zaplatíš za každých započatých 6 měsíců 15 000

Kombinované studium

Zde studuješ hodně samostatně, do školy chodíš přibližně jednou za 3 týdny v pátek a v sobotu. Během několika setkání s vyučujícími probereš pouze stěžejní část látky, zbytek zůstane na tvém samostudiu. Tato forma studia bývá doplněna o konzultace s vyučujícími.

Fakulta ekonomicko-správní
Chceš řídit vlastní firmu nebo se podílet na managementu velké firmy nebo zahraniční korporace? Díky studiu navazujícího oboru Ekonomika a management podniku to hravě zvládneš. Především si rozšíříš znalosti v oblasti obchodu a marketingu a manažerského řízení.