Získáš titul Ing.
Typ programu
Akademický

Naučíš se analyzovat data a kriticky uvažovat. Budeš zvládat vyhodnotit aktuální ekonomickou situaci, vyslovit závěry a navrhnout řešení pro zvýšení veřejného blaha nás všech. Budeš umět vyhodnotit efektivnost a hospodárnost veřejných výdajů. Zároveň se naučíš, jak funguje management a ekonomika veřejné správy, ale i privátního sektoru. Úroveň Tvé angličtiny bude perfektní stejně jako zvládání ICT.

Po ukončení studia budeš moci pracovat na zajímavých ekonomických postech všech ministerstev, jiných ústředních správních úřadů, či jako vedoucí ekonom na odděleních městských a krajských úřadů. Když budeš chtít, tak uplatnění hravě najdeš v soukromých firmách a velkých obchodních společnostech nebo jako poradce.

Více informací o studiu poskytne

pro studenty s trvalým bydlištěm mimo Pardubice až 550 Kč měsíčně

Na prezenčním studiu chodíš do školy podle rozvrhu, který si sám sestavíš.

Fakulta ekonomicko-správní
Studijní obor se opírá o dvě základní vědecké disciplíny, a to "veřejná ekonomie" a "regionální ekonomie". Navrhovaný doktorský studijní program reflektuje potřeby vznikajícího evropského ekonomického regionu, jehož integrační specifika determinují i výkon veřejné správy, resp. řízení veřejného sektoru na úrovni státní, ale i na úrovni samosprávných územních celků. Současně akcentuje i dynamický rozvoj informačních a komunikačních technologií využívaných při řízení rozvoje regionů.
Fakulta ekonomicko-správní

Život v Pardubicích