Typ programu
Akademický

Naučíme Tě daně od A až po Z. Dokážeš je vypočítat, zkontrolovat daňové přiznání, vyznáš se v účetních výkazech a v účetní závěrce. Zvládneš bez problémů rozeznat náklady daňově uznatelné a neuznatelné a poradíš si i s daňovými úlevami. Nadto budeš rozumět veřejným a regionálním financím a rozpočtům a nebude Ti cizí ani finanční analýza. Se vším Ti pomůže praxe na finančním úřadě, kterou můžeš absolvovat v průběhu studia.

Po absolvování bakalářského studia najdeš bez problémů práci u finančního úřadu a dalších, jako jsou obecní a krajské úřady, kde povedeš správní agendu a řízení. Můžeš se vydat i druhou cestou a pracovat v soukromé sféře u daňového poradce nebo na finančních odděleních obchodních společností. Samozřejmě si také můžeš zvýšit vzdělání v našem inženýrském programu a vykonávat pak specializovanější činnosti a zastávat pak velmi zajímavou pozici třeba na Generálním finančním ředitelství či v TOP managementu obchodní společnosti.

Více informací o studiu poskytne

Kombinované studium

Zde studuješ hodně samostatně, do školy chodíš přibližně jednou za 3 týdny v pátek a v sobotu. Během několika setkání s vyučujícími probereš pouze stěžejní část látky, zbytek zůstane na tvém samostudiu. Tato forma studia bývá doplněna o konzultace s vyučujícími.

Život v Pardubicích