Typ programu
Akademický

Akademicky orientovaný studijní program je sestaven tak, aby umožňoval studentům zejména získání teoretických znalostí potřebných pro výkon povolání.

Výuka je v angličtině
Kvalita vzdělání
Institucionální akreditace

Naučíme Tě spravovat sítě a databáze, vybírat a udržovat informační systémy, tvořit webové stránky a objektivně se rozhodovat. Budeš umět analyzovat a reportovat data, řídit projekty a skvěle prezentovat informace i sebe sama. Vyznáš se také v ekonomii, právu a managementu. Naučíš se přemýšlet v prostoru, tvořit mapy a třeba i řídit drony.

Po ukončení bakalářského studia budeš informatik a systémový inženýr, který najde uplatnění v soukromém sektoru i ve státní správě na různých úřadech. Pokud budeš chtít, můžeš být sám sobě šéfem ve vlastní firmě. Můžeš u nás pokračovat v magisterském a doktorském programu a zajistit si tak skvělý rozjezd kariéry, protože budeš mít díky svému vzdělání skvěle našlápnuto.

2021Září
Červen
2021-09-24T00:00:00
24. 9. 2021 - 24. 9. 2021
Noc vědců v Pardubicích 2021

Tajemná, nedostižná a komplikovaná. I tak na vás může věda působit, ale ne když je Noc vědců. Noc, kdy vám věda v podání našich vědců ukáže svou pravou tvář.

Úspěšní absolventi

Ing. Vojtěch Dlouhý
Zakladatel a ředitel technologické firmy Feedyou, s.r.o.

Fakulta mi ukázala, že skutečný svět začíná za hranicemi školních lavic. Podporovala mě na cestách za poznáním a novými obzory. Pomohla mi plnit i dětský sen o prvním reálném byznysu.

Ing. Lukáš Wagenknecht
Parlament České republiky
Senátor

Velice rád vzpomínám na lidi, se kterými jsem se při studiu potkal. V praxi nejvíce využívám zkušenosti z oblasti matematické statistiky a účetnictví, které jsou pro mě dnes denním chlebem.

Ing. Jiří Janků
Co-founder eBrána, s. r. o., Co-founder Feedyou, s. r. o., partner Lighthouse Ventures

Příležitostí je tolik, umění není ohnout se pro každou, ale umět si vybrat. Cesta k úspěchu je trnitá, přesto však krásná, protože si ji tvoříme sami, stejně jako cíle na ní.

Ing. Petra Křepelková
Vrchní ministerský rada, Ministerstvo financí České republiky

Ráda vzpomínám na některé vyučující a na jejich podporu při studiu, na přátelskou atmosféru na fakultě a také na spolužáky, s kterými jsem stále v kontaktu a baví mě sledovat, jakým směrem se ubírají naše cesty. Během studia jsem se naučila věřit si, znát svou cenu, proto jsem se nespokojila s první pracovní nabídkou, ale vybrala jsem si práci, která pro mě byla velkou výzvou a já si tak mohla dokázat, že mě studium na skutečně výborně připravilo na mou profesní kariéru.

Kdo Tě bude učit

Ing. Jan Fuka, Ph.D.
Vedoucí Ústavu správních a sociálních věd
Mgr. Jan Mandys, Ph.D.
Ústav správních a sociálních věd

Studium v anličtině je placené. Za každý započatý semestr platíš 10 000*/90 000 *for the best 20 students with at least 60 % point reached in the entrance exams Kč (asi 400*/3600 EUR).

Na prezenčním studiu chodíš do školy podle rozvrhu, který si sám sestavíš.