Co chceš studovat?

Obory

P K Bc 3
Informační revoluce proniká také do efektivního fungování veřejné správy. Pokud tě zajímají informační systémy a technologie, potom je pro tebe tento obor ideální volbou. Bude z tebe informatik, schopný systémově myslet, účelně zpracovávat a analyzovat data, smysluplně využívat kybernetické principy při řízení a rozhodování, efektivně provozovat a udržovat informační systémy. Nabyté znalosti a dovednosti budou přenositelné i do prostředí společností a firem.
Více informací ➜
P K Bc 3
Chceš se stát jednou z řídících osobností státní správy či samosprávy s regionální působností? Pokud ano, vyber si studium oboru Regionální a informační management. Stane se z tebe odborník na některé z mnoha odborných pozic, například na krajských či městských úřadech nebo v rozvojových agenturách, hospodářských komorách nebo v nevládních neziskových organizacích.
Více informací ➜
P K Bc 3
Zajímá tě vyhledávat a zpracovávat informace o konkurenci? Máš detektivního ducha? Potom ti nabízíme studium oboru Informační a bezpečnostní systémy. Toto studium ti otevře cestu k výkonu funkcí v oblasti soukromě bezpečnostní ochrany ekonomických zájmů subjektů v komerční sféře i ve veřejné správě.
Více informací ➜
P Bc 3
Peníze hýbou světem. To samé a ještě v mnohem větší míře však platí v případě, když mluvíme o penězích ve finančních institucích. Pokud tě láká práce v prostředí bank, pojišťoven a investičních společností a rád čelíš novým výzvám, přihlas se ke studiu perspektivního, mladého, atraktivního oboru.
Více informací ➜
P K Bc 3
Pokud tě vedle ekonomiky zajímá i veřejná správa a chceš podpořit vývoj společnosti, pojď studovat obor Veřejná ekonomika a správa. Můžeš se tak věnovat veřejným rozpočtům, správě majetku anebo odhalovat hospodářskou kriminalitu v rámci Policie ČR.
Více informací ➜
P K Bc 3
Management je velmi důležitá součást chodu podniku a společně s ekonomikou tvoří dva z nejvíce perspektivních oborů, které opravdu stojí za to studovat. Pokud se chceš věnovat řízení a naučit se procesy plánování, rozhodování a vedení lidí, zapiš se na obor Management podniku.
Více informací ➜
P K Bc 3
Pokud chceš mít kvalitní ekonomické vzdělání a zajímá tě, jak to chodí ve firmách a podnicích, nabízíme ti studium oboru Ekonomika a provoz podniku.
Více informací ➜
P K Bc 3
Umíš si v krizových situacích udržet chladnou hlavu? Víš, co je a jak funguje integrovaný záchranný systém? Studuj perspektivní obor Management ochrany podniku a společnosti a pomoz tak podnikům řešit jejich rizika a veliké změny. Tvůj ledový klid umocníme vzděláním a praktickými zkušenostmi v této oblasti.
Více informací ➜
P K NMgr 2
Jen těžko můžeme zavírat oči před rozmachem moderních informačních technologií. Není tomu jinak ani ve veřejné správě, a proto je ve většině úřadů a firem velká poptávka po odbornících na ICT se znalostí ekonomie a práva, který je schopen analyzovat data a využívat nové technologie při řízení a rozhodování.
Více informací ➜