Získáš titul Ph.D.
Typ programu
Akademický

Věnovat se budeš především teoretickým znalostem, které během svého studia určitě podpoříš praxemi a stážemi ve spolupracujících firmách nebo na přednáškách s odborníky z tvého vybraného oboru.

Stipendium
Až 18 900,- Kč měsíčně po standardní dobu studia
Uznání předchozího studia

Cílem studijního programu je příprava vysoce vzdělaných absolventů, kteří jsou schopni řešit vědecké a výzkumné úkoly základního a aplikovaného výzkumu s vazbou na problémy technické praxe, zejména v dopravních stavbách.

Absolvent této specializace je vysoce kvalifikovaný odborník s hlubokými teoretickými a praktickými znalostmi v oblasti navrhování, plánování, posuzování a implementace dopravních struktur. Umí využít simulačních výpočtů a prováděných experimentů k samostatnému řešení nejsložitějších geotechnických případů, souvisejících se založením dopravních staveb. Umí používat vědecké metody a postupy při řešení složitých únavových a stabilních problémů souvisejících s mosty a jinými umělými strukturami v silničních a železničních komunikačních sítích.

Co po studiu?

• Výzkumný pracovník ve výzkumných a vzdělávacích organizacích.
  • Pedagogický pracovník ve vzdělávacích organizacích.
  • Výzkumní a vývojoví pracovníci v průmyslových podnicích.
  • Manažeři ve výzkumu, vědě a vzdělávání.

2021Červenec
Září
Červen
2021-08-09T00:00:00
9. 8. 2021 - 15. 8. 2021
Science Point UPCE na Sportovním parku

Univerzita Pardubice obohatí program Sportovního parku v Pardubicích speciálním populárně-naučným programem s atraktivními vědeckými a technickými interaktivními demonstracemi na stanovišti s názvem SCIENCE POINT.

Letní semestr
Druhý ročník
Letní semestr

Úspěšní studenti

Bc. Filip Soška

Videa, audio i křížovky. Naši školáci se chtějí učit moderně a interaktivně. Jsem součástí týmu, který takovou výuku pro středoškoláky navrhuje a zpracovává. Chci, aby pro současnou generaci bylo vzdělávání co nejvíce přirozené a bavilo ji. Poznej víc. Najdi svoji identitu.

Bc. Jan Pulda

Jsem součástí týmu, který zkoumá vlastnosti železničních vozidel. Studium mě připravilo na to, že mohu pomoci změnit a lépe využit vlaky na českých železnicích. A možná i zvýšit objem ekologicky přepravovaných nákladů. Připoj se taky. Najdi svoji identitu.

Bc. Zdeněk Sháněl

Zabývám se bezstykovými kolejemi. Tuto celosvětově používanou technologii náš tým detailně zkoumá, aby ji mohl dál rozvíjet a zlepšovat. Baví mě dělat věci, které mají smysl. Zkus to taky. Najdi svoji identitu.

Mimořádné stipendium
(za aktivitu)

Studium je zdarma

Pokud budeš prezenční student, budeš chodit do školy pravidelně podle rozvrhu, většinou od pondělí do čtvrtka. Tato forma studia ti přinese možné výhody jako stipendia, slevu na dopravu apod. Není nijak věkově omezená.

Život v Pardubicích