Navazující magisterské
Získáš titul Mgr.
Výuka je kompletně v češtině

Během magisterského studia si rozšíříš nejen teoretické znalosti, ale i praktické dovednosti, které jsi získal v průběhu bakalářského studia. Získáš základní poznatky z oboru akreditace a management systému kvality analytické laboratoře, správné laboratorní praxe a bezpečnosti práce v laboratoři, budeš ovládat základy informačních technologií, specializované jazykové znalosti angličtiny.

Staneš se odborníkem v oblasti analytické chemie pro analýzy biologických materiálů, budeš vedoucím v analytických laboratořích, kde se provádějí analýzy humánních, veterinárních a přírodních materiálů moderními analytickými metodami.
Budeš schopen řídit laboratorní experimenty a vypracovávat odborné zprávy a studie, vykonávat poradenskou činnost při výběru analytických metod a experimentálních postupů, samostatně a bezpečně pracovat v chemicky a biochemicky specializované laboratoři a zodpovědně posuzovat rizika těchto prací.
Uplatníš se například v akademické sféře a dalších institucích zabývajících se vědou, výzkumem, vývojem a inovacemi v oboru chemie a biochemie, laboratořích nemocnic, poliklinik, hygienických zařízeních, transfúzních stanicích, veterinárních ústavech, ve výrobě biopreparátů a léčiv, a kontrolních laboratorních provozech státního i nestátního typu.

20. 1. 2021
Veletrh Gaudeamus on-line 2021
Zobrazit více

Ve středu 20. listopadu se potkáme na sociálních sítích při živém streamu. Připojte se od 10.45, kdy vás Lenka s Honzou seznámí s Univerzitou Pardubice.
Zjistíte, jaké nabízíme možnosti studia, podíváte se do kampusu a co obnáší život vysokoškoláka.
Zaklikněte si Facebookovou událost Univerzita Pardubice na Gaudeamu on-line, ať vám přenos neuteče a těšíme se na on-line viděnou!

27. 1. 2021
Zobrazit více

Máš zájem o chemii? Chceš se podívat, jak to u nás vypadá a jak se u nás studuje? Přijď na 1. Den otevřených dveří, který jako tradičně proběhne v lednu na naší fakultě.

10. 2. 2021
Zobrazit více

Máš zájem o chemii, chceš se podívat, jak to u nás vypadá, jak se u nás studuje a nebo jsi nestihl/a první den otevřených dveří? Přijď na 2. Den otevřených dveří, který proběhne v únoru na naší fakultě.

Předměty, které studovali letošní prváci

pro studenty s trvalým bydlištěm mimo Pardubice až 600 Kč měsíčně
Studentská cena děkana pro Bc. studenty
za nejlepší a výjimečné práce až 5 000 Kč
Propagace fakulty
za popularizaci a spoluúčast až 1000 Kč za akci
Studentská cena děkana pro NMgr. a Ph.D. studenty
za nejlepší a výjimečné práce až 15 000 Kč

Na prezenčním studiu chodíš do školy podle rozvrhu, který si sám sestavíš.

Život v Pardubicích