Navazující magisterské
Získáš titul Ing.
Výuka je kompletně v češtině

Jako absolvent studijního oboru Anorganická a bioanorganická chemie plně pochopíš vztahy mezi strukturou látky a jejími statickými a dynamickými vlastnostmi. Naučíme tě, že anorganická a bioanorganická chemie nejsou izolované obory, ale že se přirozeně prolínají s dalšími chemickými a nechemickými vědními disciplínami. Dostane se ti vzdělání zejména v oblasti pokročilé anorganické chemie, dále např. z teoretických základů molekulové a krystalové chemie, metod výzkumu struktury látek či chemie organokovových sloučenin.

Díky širokému záběru výuky na naší fakultě se budeš moci rychle přizpůsobit měnícímu se pracovnímu trhu a také svým vlastním potřebám. To proto, aby ses ve své budoucí profesi jednoduše uplatnil a také se v ní cítil dobře. Absolvováním studia získáš kvalifikační předpoklady pro výkon odborné řídící funkce a vědecko-výzkumnou činnost ve výzkumných ústavech. Své místo najdeš nejenom v oblasti vrcholového managementu, ale také v podnicích chemického, farmaceutického nebo potravinářského průmyslu jako odborný technický pracovník.

20. 1. 2021
Veletrh Gaudeamus on-line 2021
Zobrazit více

Ve středu 20. listopadu se potkáme na sociálních sítích při živém streamu. Připojte se od 10.45, kdy vás Lenka s Honzou seznámí s Univerzitou Pardubice.
Zjistíte, jaké nabízíme možnosti studia, podíváte se do kampusu a co obnáší život vysokoškoláka.
Zaklikněte si Facebookovou událost Univerzita Pardubice na Gaudeamu on-line, ať vám přenos neuteče a těšíme se na on-line viděnou!

27. 1. 2021
Zobrazit více

Máš zájem o chemii? Chceš se podívat, jak to u nás vypadá a jak se u nás studuje? Přijď na 1. Den otevřených dveří, který jako tradičně proběhne v lednu na naší fakultě.

10. 2. 2021
Zobrazit více

Máš zájem o chemii, chceš se podívat, jak to u nás vypadá, jak se u nás studuje a nebo jsi nestihl/a první den otevřených dveří? Přijď na 2. Den otevřených dveří, který proběhne v únoru na naší fakultě.

Předměty, které studovali letošní prváci

pro studenty s trvalým bydlištěm mimo Pardubice až 600 Kč měsíčně
Studentská cena děkana pro Bc. studenty
za nejlepší a výjimečné práce až 5 000 Kč
Propagace fakulty
za popularizaci a spoluúčast až 1000 Kč za akci
Studentská cena děkana pro NMgr. a Ph.D. studenty
za nejlepší a výjimečné práce až 15 000 Kč

Na prezenčním studiu chodíš do školy podle rozvrhu, který si sám sestavíš.

Život v Pardubicích