Získáš titul Ph.D.
Výuka je kompletně v češtině

Garant studijního programu: prof. Ing. Aleš Růžička, Ph.D.

Cílem doktorského studijního programu Anorganická chemie je teoreticky i prakticky seznámit studenty s nejnovějšími poznatky z této multidisciplinární oblasti chemie, které jsou nutné pro řešení problémů jak základního, tak i aplikovaného výzkumu, a problémů chemické technologie pro jejich řešení v průmyslových podnicích a státní správě.

V rámci doktorského studijního programu Anorganická chemie budou vychováni absolventi schopní multioborového přístupu k sofistikované anorganicko-organické syntéze s využitím nejmodernějších instrumentálních technik strukturního výzkumu a analýzy. Cílem je rovněž jazykově vybavený absolvent schopný samostatného rozhodování o směřování výzkumu/výroby využívající nabyté teoretické základy i moderní kvantově-chemické výpočty pro jejich popis a vysvětlení.

20. 1. 2021
Veletrh Gaudeamus on-line 2021
Zobrazit více

Ve středu 20. listopadu se potkáme na sociálních sítích při živém streamu. Připojte se od 10.45, kdy vás Lenka s Honzou seznámí s Univerzitou Pardubice.
Zjistíte, jaké nabízíme možnosti studia, podíváte se do kampusu a co obnáší život vysokoškoláka.
Zaklikněte si Facebookovou událost Univerzita Pardubice na Gaudeamu on-line, ať vám přenos neuteče a těšíme se na on-line viděnou!

27. 1. 2021
Zobrazit více

Máš zájem o chemii? Chceš se podívat, jak to u nás vypadá a jak se u nás studuje? Přijď na 1. Den otevřených dveří, který jako tradičně proběhne v lednu na naší fakultě.

10. 2. 2021
Zobrazit více

Máš zájem o chemii, chceš se podívat, jak to u nás vypadá, jak se u nás studuje a nebo jsi nestihl/a první den otevřených dveří? Přijď na 2. Den otevřených dveří, který proběhne v únoru na naší fakultě.

Studentská cena děkana pro Bc. studenty
za nejlepší a výjimečné práce až 5 000 Kč
Propagace fakulty
za popularizaci a spoluúčast až 1000 Kč za akci
Studentská cena děkana pro NMgr. a Ph.D. studenty
za nejlepší a výjimečné práce až 15 000 Kč

Na prezenčním studiu chodíš do školy podle rozvrhu, který si sám sestavíš.

Život v Pardubicích