Výuka je kompletně v češtině

Studijní program Anorganické a bioanorganické materiály tě dokonale připraví na budoucí uplatnění v profesích, které se běžně vyskytují v anorganickém průmyslu. Při studiu se velmi podrobně seznámíš zejména s řízením a kontrolou chemických a fyzikálních procesů, a rozšíříš si tak své znalosti chemie, matematiky a fyziky o cenné informace ze zkoumání a charakterizace např. keramických, skelných a kovových materiálů, nanomateriálů, polovodičů atd.

Absolvování studia oboru Anorganické a bioanorganické materiály ti umožní vstoupit na pracovní trh směle a sebevědomě. Kromě získání odborných znalostí, se při studiu naučíš komunikovat s lidmi, seznámíš se s informačními systémy a zlepšíš angličtinu. Cesta na pozice středního managementu ve firmách je ti otevřená. Mnoho zaměstnavatelů působících na poli anorganického průmyslu hledá neustále nové síly do svých řad, a tím je zajištěna vždy velká poptávka po odborných pracovnících. Věnovat se budeš moci dále i výzkumu. Díky všestranným znalostem se neztratíš ani v oblasti elektrotechniky, strojírenství nebo sdělovací techniky.

20. 1. 2021
Veletrh Gaudeamus on-line 2021
Zobrazit více

Ve středu 20. listopadu se potkáme na sociálních sítích při živém streamu. Připojte se od 10.45, kdy vás Lenka s Honzou seznámí s Univerzitou Pardubice.
Zjistíte, jaké nabízíme možnosti studia, podíváte se do kampusu a co obnáší život vysokoškoláka.
Zaklikněte si Facebookovou událost Univerzita Pardubice na Gaudeamu on-line, ať vám přenos neuteče a těšíme se na on-line viděnou!

27. 1. 2021
Zobrazit více

Máš zájem o chemii? Chceš se podívat, jak to u nás vypadá a jak se u nás studuje? Přijď na 1. Den otevřených dveří, který jako tradičně proběhne v lednu na naší fakultě.

10. 2. 2021
Zobrazit více

Máš zájem o chemii, chceš se podívat, jak to u nás vypadá, jak se u nás studuje a nebo jsi nestihl/a první den otevřených dveří? Přijď na 2. Den otevřených dveří, který proběhne v únoru na naší fakultě.

Předměty, které studovali letošní prváci

pro studenty s trvalým bydlištěm mimo Pardubice až 600 Kč měsíčně
Studentská cena děkana pro Bc. studenty
za nejlepší a výjimečné práce až 5 000 Kč
Propagace fakulty
za popularizaci a spoluúčast až 1000 Kč za akci
Studentská cena děkana pro NMgr. a Ph.D. studenty
za nejlepší a výjimečné práce až 15 000 Kč

Na prezenčním studiu chodíš do školy podle rozvrhu, který si sám sestavíš.

Život v Pardubicích