Získáš titul Ph.D.
Výuka je kompletně v AJ

Garant studijního programu: prof. Mgr. Roman Kanďár, Ph.D.

Doktorský studijní program Biochemie nabízí studentům komplexní vzdělání a nástroje nezbytné k řešení problémů v biochemických laboratořích a institucích zabývajících se výzkumem v oblasti biochemie a biochemických analýz.

Cíle studia doktorského studijního programu Biochemie jsou:

1. Seznámit studenty s nejnovějšími poznatky v oblasti biochemie a biochemických analýz pro řešení problémů základního i aplikovaného výzkumu.

2. Vychovat studenty k samostatné tvůrčí vědecko-výzkumné práci v oblasti biochemie, především pak pro práci v klinických a biochemických laboratořích. Absolvent je vedle samostatné tvůrčí vědecko-výzkumné práce kvalifikován pro organizační vedení těchto laboratoří v zařízeních státního i privátního sektoru, zásadním principem výuky je tak propojení s výzkumem.

20. 1. 2021
Veletrh Gaudeamus on-line 2021
Zobrazit více

Ve středu 20. listopadu se potkáme na sociálních sítích při živém streamu. Připojte se od 10.45, kdy vás Lenka s Honzou seznámí s Univerzitou Pardubice.
Zjistíte, jaké nabízíme možnosti studia, podíváte se do kampusu a co obnáší život vysokoškoláka.
Zaklikněte si Facebookovou událost Univerzita Pardubice na Gaudeamu on-line, ať vám přenos neuteče a těšíme se na on-line viděnou!

27. 1. 2021
Zobrazit více

Máš zájem o chemii? Chceš se podívat, jak to u nás vypadá a jak se u nás studuje? Přijď na 1. Den otevřených dveří, který jako tradičně proběhne v lednu na naší fakultě.

10. 2. 2021
Zobrazit více

Máš zájem o chemii, chceš se podívat, jak to u nás vypadá, jak se u nás studuje a nebo jsi nestihl/a první den otevřených dveří? Přijď na 2. Den otevřených dveří, který proběhne v únoru na naší fakultě.

Studentská cena děkana pro Bc. studenty
za nejlepší a výjimečné práce až 5 000 Kč
Propagace fakulty
za popularizaci a spoluúčast až 1000 Kč za akci
Studentská cena děkana pro NMgr. a Ph.D. studenty
za nejlepší a výjimečné práce až 15 000 Kč

Na prezenčním studiu chodíš do školy podle rozvrhu, který si sám sestavíš.

Život v Pardubicích