Výuka je kompletně v češtině

Absolvováním studia v oboru Chemie a technologie ochrany životního prostředí získáš unikátní znalosti z chemie životního prostředí, analýzy škodlivých látek nebo odstraňování starých zátěží. Důležité pro výkon této odborné profese je také rozumět právním aspektům ochrany životního prostředí, získání aktivní znalosti využívání výpočetní techniky a environmentálních informačních systémů. Naučíme tě komunikovat s lidmi a zlepšíme tvou angličtinu.

Po úspěšném dokončení studijního programu Chemie a technologie ochrany životního prostředí se ti naskytne mnoho možností, jak dále uplatnit nabyté vědomosti ať už na různých pozicích ve státní správě v oblasti životního prostředí, tak i v průmyslových podnicích. Budeš totiž vzdělaný odborník v oblasti nakládání s nebezpečnými chemickými látkami, odpadového hospodářství a vlivu lidské činnosti na přírodu. Přijď studovat k nám na fakultu a my ti ukážeme směr. Tvé vzdělání neznamená budoucnost pouze pro tebe, ale také pro dnes tak křehké životní prostředí.

20. 1. 2021
Veletrh Gaudeamus on-line 2021
Zobrazit více

Ve středu 20. listopadu se potkáme na sociálních sítích při živém streamu. Připojte se od 10.45, kdy vás Lenka s Honzou seznámí s Univerzitou Pardubice.
Zjistíte, jaké nabízíme možnosti studia, podíváte se do kampusu a co obnáší život vysokoškoláka.
Zaklikněte si Facebookovou událost Univerzita Pardubice na Gaudeamu on-line, ať vám přenos neuteče a těšíme se na on-line viděnou!

27. 1. 2021
Zobrazit více

Máš zájem o chemii? Chceš se podívat, jak to u nás vypadá a jak se u nás studuje? Přijď na 1. Den otevřených dveří, který jako tradičně proběhne v lednu na naší fakultě.

10. 2. 2021
Zobrazit více

Máš zájem o chemii, chceš se podívat, jak to u nás vypadá, jak se u nás studuje a nebo jsi nestihl/a první den otevřených dveří? Přijď na 2. Den otevřených dveří, který proběhne v únoru na naší fakultě.

Předměty, které studovali letošní prváci

pro studenty s trvalým bydlištěm mimo Pardubice až 600 Kč měsíčně
Studentská cena děkana pro Bc. studenty
za nejlepší a výjimečné práce až 5 000 Kč
Propagace fakulty
za popularizaci a spoluúčast až 1000 Kč za akci
Studentská cena děkana pro NMgr. a Ph.D. studenty
za nejlepší a výjimečné práce až 15 000 Kč

Na prezenčním studiu chodíš do školy podle rozvrhu, který si sám sestavíš.

Život v Pardubicích