Podat přihlášku

2023-01-24T00:00:00
24. 1. 2023 - 26. 1. 2023
Gaudeamus Praha 2023

Poznej svoji budoucí vysokou školou. Přijď na náš stánek na výstavišti v Praze - Letňanech, kde se budeme s našimi sedmi fakultami prezentovat na veletrhu vzdělávání GAUDEAMUS 2023! Zastav se u nás, zeptej se na cokoliv a najdi svoji identitu! Ve čtvrtek končíme už v 15 hod.

Úspěšní absolventi

Ing. Miloslav Kočí
projektový manažer

To hlavní, co si z univerzitních studií odnesete, není pouze znalost Maxwellových rovnic, nebo jak počítat integrál. Důležitější je vědět, jak získávat kontakty, jak prezentovat před publikem, schopnost dohledat důležité informace nebo se umět připravit na významnou zkoušku. To vše mi Univerzita Pardubice dala, bez toho bych se v mém zaměstnání neobešel.

Bc. Roman Štěpánek

Vždycky mě zajímala umělá inteligence. Fascinuje mě, jak vychází z přírodních jevů. Chci být součástí 4. průmyslové revoluce. Využít vědecké poznání, zlepšovat digitalizaci a automatizaci výroby. Mám v plánu být v centru těchto změn. Buď tam i ty. Najdi svoji identitu.

Ing. Karel Dytrych
podnikatel a konzultant

Studium rozvinulo moji kreativitu. Udělat složité věci jednoduššími mě baví. Naše Freelo.cz usnadňuje podnikání firmám i organizacím. Díky jednoduchému serveru Vas-Hosting.cz se může o chod webových aplikací starat kdokoliv ze zaměstnanců. Chtěj víc. Najdi svoji identitu.

Ve standardní době je studium zdarma. Pokud studuješ víc než 4 roky, tak zaplatíš za každých započatých 6 měsíců 15 000

Denní forma studia, která ti umožní pravidelně navštěvovat přednášky a semináře podle rozvrhu, který si sestavíš.

Sídlíme v příjemném prostředí v centru města, odkud budeš mít vše na dosah.