Porozumíš problematice financí, a to jak z pohledu teorie, tak praxe, na kterou klademe velký důraz. Budeš umět získávat, odborně zpracovávat, vyhodnocovat, analyzovat a komentovat finanční a ekonomické informace a data, a na základě toho se rozhodovat v profesním, ale i osobním životě. Zároveň tě naučíme o všem diskutovat a nalézat komplexní řešení v týmovém prostředí. Porozumíš reálným situacím na finančních trzích a budeš je umět řešit, a to zejména v bankovnictví, pojišťovnictví, v oblastech financování podniku a investičního rozhodování. Zároveň se naučíš cizí jazyk, využívat informační a účetní systémy a budeš znát a umět aplikovat základní právní předpisy, to vše v maximální míře uplatnitelné v ekonomické a finanční realitě. Tyto praktické zkušenosti získáš díky odborné praxi realizované během studia a tím, jak získané znalosti a dovednosti v průběhu celého studia procvičujeme na příkladech z praxe.

Po úspěšném absolvování bakalářského studia se uplatníš zejména na pozicích nižšího a středního managementu v institucích finančního trhu, jako jsou banky, pojišťovny, investiční zprostředkovatelé, penzijní fondy, leasingové společnosti a podobně, ale i na finančních a ekonomických pozicích ve firmách. Zároveň získáš znalosti potřebné pro navazující magisterské studium stejného nebo podobného programu.

pro studenty s trvalým bydlištěm mimo Pardubice až 550 Kč měsíčně

Na prezenčním studiu chodíš do školy podle rozvrhu, který si sám sestavíš.