Získáš titul Ing.
Typ programu
Akademický

Naučíš se profesionálně navrhovat a využívat řešení v oblastech konkurenčního zpravodajství a bezpečnosti a ochrany informací, využívat metody Business Intelligence, vytěžovat Big Data a využívat počítačem podporované metody projektového managementu

Budeš informatik se zaměřením na kybernetickou bezpečnost, který najde práci jako bezpečnostní auditor, analytik nebo prognostik, technický projektant nebo manažer konkurenčního zpravodajství apod. Kariéru můžeš začít na různých odděleních místních a krajských úřadů, ale také v bezpečnostním průmyslu nebo systému záchranných služeb a Policie ČR.

2021Červen
Září

Úspěšní studenti

Ing. Vojtěch Dlouhý
Zakladatel a ředitel technologické firmy Feedyou, s.r.o.

Fakulta mi ukázala, že skutečný svět začíná za hranicemi školních lavic. Podporovala mě na cestách za poznáním a novými obzory. Pomohla mi plnit i dětský sen o prvním reálném byznysu.

Ing. Lukáš Wagenknecht
Parlament České republiky
Senátor

Velice rád vzpomínám na lidi, se kterými jsem se při studiu potkal. V praxi nejvíce využívám zkušenosti z oblasti matematické statistiky a účetnictví, které jsou pro mě dnes denním chlebem.

Ing. Jiří Janků
Co-founder eBrána, s. r. o., Co-founder Feedyou, s. r. o., partner Lighthouse Ventures

Příležitostí je tolik, umění není ohnout se pro každou, ale umět si vybrat. Cesta k úspěchu je trnitá, přesto však krásná, protože si ji tvoříme sami, stejně jako cíle na ní.

Ing. Petra Křepelková
Vrchní ministerský rada, Ministerstvo financí České republiky

Ráda vzpomínám na některé vyučující a na jejich podporu při studiu, na přátelskou atmosféru na fakultě a také na spolužáky, s kterými jsem stále v kontaktu a baví mě sledovat, jakým směrem se ubírají naše cesty. Během studia jsem se naučila věřit si, znát svou cenu, proto jsem se nespokojila s první pracovní nabídkou, ale vybrala jsem si práci, která pro mě byla velkou výzvou a já si tak mohla dokázat, že mě studium na skutečně výborně připravilo na mou profesní kariéru.

Více informací o studiu poskytne

pro studenty s trvalým bydlištěm mimo Pardubice až 550 Kč měsíčně

Ve standardní době je studium zdarma. Pokud studuješ víc než 3 roky, tak zaplatíš za každých započatých 6 měsíců 15 000

Na prezenčním studiu chodíš do školy podle rozvrhu, který si sám sestavíš.

Život v Pardubicích