Získáš titul Ing.
Typ programu
Akademický
Výuka je v angličtině

Budeš mít perfektní přehled a dovednosti v nejmodernějších informačních a komunikačních technologiích. K tomu Ti navíc přidáme vědomosti z oblasti ekonomie, práva a státní správy a dalších oborů. Budeš schopen navrhovat, rozvíjet a aplikovat informační a komunikační technologie pro firmy i úřady.

Bude z Tebe informatik, schopný systémově myslet, účelně zpracovávat a analyzovat data, smysluplně využívat kybernetické principy při řízení a rozhodování, efektivně volit, implementovat, provozovat a udržovat informační systémy. Pracovat můžeš na různých úřadech nebo v soukromém sektoru, rozjet můžeš samozřejmě i vlastní firmu.

Více informací o studiu poskytne

pro studenty s trvalým bydlištěm mimo Pardubice až 550 Kč měsíčně

Na prezenčním studiu chodíš do školy podle rozvrhu, který si sám sestavíš.

Fakulta ekonomicko-správní
Angličtina
Univerzita Pardubice, Technická univerzita v Liberci a Univerzita Hradec Králové vytvořily společný program doktorského studia "Systémové inženýrství a informatika". Studijní program je realizován jako vzájemně propojená aktivita všech tří zúčastněných fakult, přičemž se nejedná o paralelně probíhající studium na zúčastněných fakultách, ale o studium společné, charakterizované mobilitou jak studentů, tak pedagogů.
Fakulta ekonomicko-správní
Angličtina