Typ programu
Akademický

Naučíme Tě vše potřebné, abys dokázal kriticky přemýšlet a přinášet kreativní řešení problémů spojených s řízením firem. Budeš umět vše naplánovat, spočítat, statisticky analyzovat a vyhodnotit, vyznáš se v účetnictví, právu i psychologii. Naučíme Tě vést lidi a týmy, řídit investice. Specializace zahrnuje čtyři hlavní oblasti: ekonomie a aplikované ekonomické disciplíny, management a specifické manažerské činnosti, informační technologie včetně matematicko-statistických disciplín a také ostatní předměty, jako je například právo a cizí jazyky.

Jako absolvent bakalářského oboru se uplatníš v podnikatelské sféře a v neziskovém sektoru. Vést můžeš nadaci, občanské sdružení, ale můžeš také založit a řídit vlastní firmu. Jestli máš rád výzvy, můžeš být i součástí týmů řešící krizové situace a jestli chceš pokračovat ve studiu na naší fakultě a získat titul Ing., není to žádný problém. Naučíme Tě toho mnohem více a ještě budeš mít větší šanci získat po škole pozici, po které toužíš.

2021Červen
Září

Úspěšní studenti

Ing. Jiří Krátký
Spolumajitel poradenské společnosti PM CONSULTING s.r.o., poradce a lektor projektového řízení

Pro budoucí praxi mě nejlépe připravilo moje působení v akademické samosprávě. Ekonomiku veřejného sektoru jsem poznal při oponování pravidel financování vysokého školství. Znalosti práva jsem prohloubil při tvorbě studijního a zkušebního řádu univerzity či novelách vysokoškolského zákona. Pro práci s lidmi na projektech mne skvěle připravila mnohdy tvrdá jednání s vedením ministerstva školství.

Ing. Jiří Janků
Co-founder eBrána, s. r. o., Co-founder Feedyou, s. r. o., partner Lighthouse Ventures

Příležitostí je tolik, umění není ohnout se pro každou, ale umět si vybrat. Cesta k úspěchu je trnitá, přesto však krásná, protože si ji tvoříme sami, stejně jako cíle na ní.

Více informací o studiu poskytne

Ve standardní době je studium zdarma. Pokud studuješ víc než 4 roky, tak zaplatíš za každých započatých 6 měsíců 15 000

Kombinované studium

Zde studuješ hodně samostatně, do školy chodíš přibližně jednou za 3 týdny v pátek a v sobotu. Během několika setkání s vyučujícími probereš pouze stěžejní část látky, zbytek zůstane na tvém samostudiu. Tato forma studia bývá doplněna o konzultace s vyučujícími.

Fakulta ekonomicko-správní
Chceš řídit vlastní firmu nebo se podílet na managementu velké firmy nebo zahraniční korporace? Díky studiu navazujícího oboru Ekonomika a management podniku to hravě zvládneš. Především si rozšíříš znalosti v oblasti obchodu a marketingu a manažerského řízení.

Život v Pardubicích