Typ programu
Akademický

Naučíme Tě vše potřebné, abys dokázal kriticky přemýšlet a přinášet kreativní řešení problémů spojených s řízením firem. Budeš umět vše naplánovat, spočítat, statisticky analyzovat a vyhodnotit, vyznáš se v účetnictví, právu i psychologii. Naučíme Tě vést lidi a týmy, řídit investice. Specializace zahrnuje čtyři hlavní oblasti: ekonomie a aplikované ekonomické disciplíny, management a specifické manažerské činnosti, informační technologie včetně matematicko-statistických disciplín a také ostatní předměty, jako je například právo a cizí jazyky.

Jako absolvent bakalářského oboru se uplatníš v podnikatelské sféře a v neziskovém sektoru. Vést můžeš nadaci, občanské sdružení, ale můžeš také založit a řídit vlastní firmu. Jestli máš rád výzvy, můžeš být i součástí týmů řešící krizové situace a jestli chceš pokračovat ve studiu na naší fakultě a získat titul Ing., není to žádný problém. Naučíme Tě toho mnohem více a ještě budeš mít větší šanci získat po škole pozici, po které toužíš.

Více informací o studiu poskytne

Kombinované studium

Zde studuješ hodně samostatně, do školy chodíš přibližně jednou za 3 týdny v pátek a v sobotu. Během několika setkání s vyučujícími probereš pouze stěžejní část látky, zbytek zůstane na tvém samostudiu. Tato forma studia bývá doplněna o konzultace s vyučujícími.

Fakulta ekonomicko-správní
Chceš řídit vlastní firmu nebo se podílet na managementu velké firmy nebo zahraniční korporace? Díky studiu navazujícího oboru Ekonomika a management podniku to hravě zvládneš. Především si rozšíříš znalosti v oblasti obchodu a marketingu a manažerského řízení.

Život v Pardubicích