Typ programu
Profesní

Profesně zaměřený program Tě více přiblíží praxi. Obsah profesně zaměřeného studijního programu zohledňuje specifika spojená s potřebou spolupráce s praxí. Poznáš, jak reálně fungují firmy a zaměstnavatelé a i mezi vyučujícími budou zastoupeni odborníci z praxe.

Kvalita vzdělání
Institucionální akreditace

Budeš umět poznat fake od originálu, rozeznáš nebezpečné výrobky, ale dokážeš také zkontrolovat on-line svět obchodů. Budeš rozumět problematice ochrany spotřebitele a poznáš nekalé jednání, které může ohrozit každého z nás jako spotřebitele. Dokážeš poradit, jak jednat a jak vyřešit spor mimosoudní cestou, protože dokážeš číst zákony a použít je v praxi.

Po úspěšném ukončení bakalářského studia najdeš uplatnění především na pozici inspektora nebo metodika České obchodní inspekce, ale i na jiných institucích veřejné správy. Zamířit můžeš samozřejmě i do soukromé firmy. Pokud si budeš chtít znalosti ještě prohloubit a mít před jménem titul Ing., můžeš samozřejmě pokračovat v navazujícím magisterské programu.

2021Září
Červen
2021-09-24T00:00:00
24. 9. 2021 - 24. 9. 2021
Noc vědců v Pardubicích 2021

Tajemná, nedostižná a komplikovaná. I tak na vás může věda působit, ale ne když je Noc vědců. Noc, kdy vám věda v podání našich vědců ukáže svou pravou tvář.

Úspěšní absolventi

Ing. Petra Křepelková
Vrchní ministerský rada, Ministerstvo financí České republiky

Ráda vzpomínám na některé vyučující a na jejich podporu při studiu, na přátelskou atmosféru na fakultě a také na spolužáky, s kterými jsem stále v kontaktu a baví mě sledovat, jakým směrem se ubírají naše cesty. Během studia jsem se naučila věřit si, znát svou cenu, proto jsem se nespokojila s první pracovní nabídkou, ale vybrala jsem si práci, která pro mě byla velkou výzvou a já si tak mohla dokázat, že mě studium na skutečně výborně připravilo na mou profesní kariéru.

Ing. Vojtěch Dlouhý
Zakladatel a ředitel technologické firmy Feedyou, s.r.o.

Fakulta mi ukázala, že skutečný svět začíná za hranicemi školních lavic. Podporovala mě na cestách za poznáním a novými obzory. Pomohla mi plnit i dětský sen o prvním reálném byznysu.

Ing. Jiří Janků
Co-founder eBrána, s. r. o., Co-founder Feedyou, s. r. o., partner Lighthouse Ventures

Příležitostí je tolik, umění není ohnout se pro každou, ale umět si vybrat. Cesta k úspěchu je trnitá, přesto však krásná, protože si ji tvoříme sami, stejně jako cíle na ní.

Ing. Lukáš Wagenknecht
Parlament České republiky
Senátor

Velice rád vzpomínám na lidi, se kterými jsem se při studiu potkal. V praxi nejvíce využívám zkušenosti z oblasti matematické statistiky a účetnictví, které jsou pro mě dnes denním chlebem.

Kdo Tě bude učit

JUDr. Jana Janderová, Ph.D.
Ústav správních a sociálních věd
Proděkanka pro vnější vztahy a rozvoj, garant programu Hospodářská politika a veřejná správa - profesní
JUDr. Martin Šmíd, Ph.D.
Ing. Jan Fuka, Ph.D.
Vedoucí Ústavu správních a sociálních věd
Mgr. Jan Mandys, Ph.D.
Ústav správních a sociálních věd

Ve standardní době je studium zdarma. Pokud studuješ víc než 4 roky, tak zaplatíš za každých započatých 6 měsíců 15 000

Na prezenčním studiu chodíš do školy podle rozvrhu, který si sám sestavíš.