Typ programu
Akademický

Získáš především vědomosti pro výkon ekonomických a dalších činností na úřadech, zejména z oblasti ekonomiky, veřejné správy, marketingu, účetnictví, správního práva a využívání moderních informačních technologií a softwarové podpory pro organizační a analytické práce a výsledky budeš umět skvěle prezentovat.

Po úspěšném dokončení studia budeš připraven zejména pro práci na ekonomických odděleních obecních a krajských úřadů a specializovaných úřadů na regionální úrovni, můžeš ale také zamířit na finanční úseky soukromého sektoru. Je to na Tobě, jakou cestu si zvolíš, my Ti ale garantujeme, že z Tebe bude profík. Jestliže budeš pokračovat v navazujícím studiu, porozumíš tvorbě veřejných politik a hravě se uplatníš na ministerstvech v klíčových ekonomických pozicích.

Více informací o studiu poskytne

Kombinované studium

Zde studuješ hodně samostatně, do školy chodíš přibližně jednou za 3 týdny v pátek a v sobotu. Během několika setkání s vyučujícími probereš pouze stěžejní část látky, zbytek zůstane na tvém samostudiu. Tato forma studia bývá doplněna o konzultace s vyučujícími.

Fakulta ekonomicko-správní
Zajímá Tě chod státu, ekonomika a veřejné finance? Není Ti lhostejné veřejné dění a chceš se podílet na tvorbě budoucích strategií, politik a rozhodování klíčových otázek budoucího směřování státu? Chceš mít jistotu pestré práce? Zapoj se aktivně už tím, jaký obor vystuduješ a tím v podstatě svou kariéru nastartuješ.

Život v Pardubicích