Získáš titul Mgr.
Co obnáší přijímačky?
Ústní pohovor
Předpokládaný počet přijímaných studentů

Absolventi se rámcově uplatňují v oblastech, kde se spravují a kultivují hodnoty, znalosti a dovednosti nezbytné pro fungování moderního státu a odpovědné demokratické společnosti. Může jít o pracoviště regionální, státní a evropské správy nebo soukromých a neziskových (národních i nadnárodních) institucí zabývajících se výchovou, vzděláváním, vědou, politikou či kulturou obecně, např. školství a média. Nejzdatnější absolventi navazujícího magisterského programu pokračují v doktorském studiu na vysokých školách, mohou se též uplatnit jako učitelé na středních školách, či jako učitelé na vysokých školách nebo badatelé na vědeckých pracovištích.

8. 3. 2021
Akce pro uchazeče: FFakulta@na dosah
Zobrazit více

Dny otevřených dveří na FF UPCE proběhly v lednu...ale my dveře nezavíráme. Naši fakultu máš stále na dosah! Studenti, učitelé a Tvoje dotazy. Najdi svoji identitu.

KDY: 8. –  11. března 2021            KDE: online v MS Teams
Více info zde.

pro studenty s trvalým bydlištěm mimo Pardubice až 550 Kč měsíčně

V prezenční formě studia probíhá výuka v kterýkoli všední den, dopoledne i odpoledne. Jako student tedy denně navštěvuješ výuku formou seminářů, přednášek. V prezenční formě studia máš "status studenta".

Doktorské studium filosofie katedry filosofie se zaměřuje především na filosofická témata z oblasti politické filosofie, etiky, filosofie výchovy, filosofické komeniologie, etické aspekty vědy a dějiny filosofie (viz vědecké granty a aktivity katedry a jejích členů).
Angličtina
Angličtina
Doktorské studium filosofie katedry filosofie a religionistiky se zaměřuje především na filosofická témata z oblasti politické filosofie, etiky, filosofie výchovy, filosofické komeniologie, etické aspekty vědy a dějiny filosofie (viz vědecké granty a aktivity katedry a jejích členů).