Získáš titul Mgr.
Počet zapsaných studentů v AR 2020/2021

Naučíme tě instrumentovat v průběhu operací, pečovat po ženu od přijetí až po propuštění. Získáš znalosti a dovednosti z oblasti specializované péče v gynekologii, porodnictví, intenzivní péči a anesteziologii a resuscitaci. Získáš široký rozhled v oboru porodní asistence a dovednosti pracovat s vědeckými daty. Povedeme tě k zodpovědnosti, samostatnosti a kritickému myšlení.

Staneš se porodní asistentkou se specializací na perioperační péči. Můžeš pracovat na operačních sálech, jednotkách intenzivní péče, pracovištích centrální sterilizace a v oblasti managementu v porodní asistenci.

2021Září
Červen
2021-09-24T00:00:00
24. 9. 2021 - 24. 9. 2021
Noc vědců v Pardubicích 2021

Tajemná, nedostižná a komplikovaná. I tak na vás může věda působit, ale ne když je Noc vědců. Noc, kdy vám věda v podání našich vědců ukáže svou pravou tvář.

Po vystudování budeš

Porodní asistentka se specializací na perioperační péči

Úspěšní absolventi

PhDr. Karolína Rumlová, MBA

Podporuji rodiny s dětmi se zdravotním handicapem nebo ty ohrožené domácím násilím. Moje práce je i poslání. Jako vedoucí v pardubické Charitě pracuji na rozvoji projektů rodinných center a snažím se rozšířit povědomí o oblasti paliativní péče. Buď potřebný pro ostatní. Najdi svoji identitu.

Mgr. et Mgr. Oldřich Hošek

Na práci s onkologicky nemocnými vás nic úplně nepřipraví. Já jsem ale vždycky chtěl pomáhat lidem. I proto jsem vzal studium velmi vážně. V nemocnici, kde pracuji, jsem se stal nejmladší vrchní sestrou na oddělení klinické a radiační onkologie a dnes zastupuji náměstkyni pro ošetřovatelskou péči. Věř si i ty. Najdi svoji identitu.

Tvoje studijní referentka

Ve standardní době je studium zdarma. Pokud studuješ víc než 2 + 1, tak zaplatíš za každých započatých 6 měsíců 15 000

Kombinované studium

Bc. studium ​​​​- výuka v pátek a sobotu