Typ programu
Profesní

Důraz bude kladen zejména na zvládnutí praktických dovedností, které budeš potřebovat k výkonu povolání. Získané teoretické znalosti budeš ověřovat na moderním laboratorním vybavení, které je běžně využíváno v průmyslu. Čeká tě také tříměsíční praxe u jednoho z průmyslových partnerů. Po absolvování bakalářského studia se budeš moci rozhodnout, zda jít přímo do praxe, anebo pokračovat v jakémkoliv typu navazujícího studijního programu.

Výuka je kompletně v češtině

Moderní aplikace elektroniky, mikroprocesorové a senzorové techniky, automatizace a sítí budou trendem ještě dlouhou dobu. Svoje znalosti budeš ihned ověřovat v koncových aplikacích. Zároveň tě studium provede všemi fázemi vývoje elektronických systémů od návrhu až po výrobu v prototypové a dalších laboratořích,  které jsou vybavené po vzoru nejlepších technologických firem.

Součástí studia je semestrální tříměsíční praxe u jedné z našich partnerských firem. Už před dokončením studia tak budeš žádaným odborníkem v technickém oboru s uplatněním v různých odvětvích průmyslu, či u projekčních firem. Studium ti poskytne kvalitní vzdělání a dovednosti z oblastí elektroniky a mikroprocesorové techniky, které jsou široce využívané v jakémkoliv průmyslovém odvětví a službách.

Co budeš studovat?

Na konkrétní plán studia, předměty a jejich obsah se můžeš podívat na našem webu. Kdyby tě cokoliv zajímalo, můžeš nám napsat nebo zavolat.

20. 1. 2021
Veletrh Gaudeamus on-line 2021
Zobrazit více

Ve středu 20. listopadu se potkáme na sociálních sítích při živém streamu. Připojte se od 10.45, kdy vás Lenka s Honzou seznámí s Univerzitou Pardubice.
Zjistíte, jaké nabízíme možnosti studia, podíváte se do kampusu a co obnáší život vysokoškoláka.
Zaklikněte si Facebookovou událost Univerzita Pardubice na Gaudeamu on-line, ať vám přenos neuteče a těšíme se na on-line viděnou!

5. 2. 2021

Co studují letošní prváci

pro studenty s trvalým bydlištěm mimo Pardubice až 600 Kč měsíčně

Denní forma studia, která ti umožní pravidelně navštěvovat přednášky a semináře podle rozvrhu, který si sestavíš.

Život v Pardubicích

Sídlíme v příjemném prostředí v centru města, odkud budeš mít vše na dosah.