Typ programu
Akademický

Důraz bude kladen na získání teoretických znalostí potřebných pro výkon povolání. Dostatek prostoru budeš mít ale i k osvojení praktických dovedností. Teorii si budeš ověřovat v moderních laboratořích nebo při úkolech napojených na partnery v průmyslu.  Odborníci z praxe se také zapojují do výuky.

Po absolvování bakalářského studia budeš moci pokračovat v jakémkoliv typu navazujícího studijního programu, nebo se rozhodnout pro přímý nástup do praxe. Vybraní absolventi navazujícího studijního programu mohou pokračovat v doktorském studijním programu.

Výuka je kompletně v češtině

Přijď k nám studovat jedinečný studijní program. Získáš potřebné teoretické znalosti, na kterých budeš během svého studia dále stavět. Teorie však bude jen začátek. Vše si budeš ověřovat a zkoušet v laboratořích i na rozsáhlých úkolech napojených na naše partnery v průmyslu. Dokonce můžeš přinést vlastní projekty, které budeš v rámci studia rozvíjet, například formou bakalářské práce.

Pojmy jako měření, regulace, zpětná vazba, regulátor, PLC, mechatronika nebo robotika budou pro tebe důvěrně známými. S novými znalostmi a dovednostmi se lehce uplatníš v mnoha technických, vývojových i výzkumných pozicích ve výrobních, technologických a projekčních firmách.

Co budeš studovat?

Na konkrétní plán studia, předměty a jejich obsah se můžeš podívat na našem webu. Kdyby tě cokoliv zajímalo, můžeš nám napsat nebo nám zavolat.

20. 1. 2021
Veletrh Gaudeamus on-line 2021
Zobrazit více

Ve středu 20. listopadu se potkáme na sociálních sítích při živém streamu. Připojte se od 10.45, kdy vás Lenka s Honzou seznámí s Univerzitou Pardubice.
Zjistíte, jaké nabízíme možnosti studia, podíváte se do kampusu a co obnáší život vysokoškoláka.
Zaklikněte si Facebookovou událost Univerzita Pardubice na Gaudeamu on-line, ať vám přenos neuteče a těšíme se na on-line viděnou!

5. 2. 2021

Co studují letošní prváci

pro studenty s trvalým bydlištěm mimo Pardubice až 600 Kč měsíčně

Denní forma studia, která ti umožní pravidelně navštěvovat přednášky a semináře podle rozvrhu, který si sestavíš.

Fakulta elektrotechniky a informatiky
Navazující magisterské
Přijď k nám studovat a staň se odborníkem v oblasti automatizace, mechatroniky, robotiky a umělé inteligence. Tyto oblasti zažívají bouřlivý rozvoj a po absolvování studia si budeš vybírat z rozsáhlé nabídky zajímavých pracovních pozic.

Život v Pardubicích

Sídlíme v příjemném prostředí v centru města, odkud budeš mít vše na dosah.