Získáš titul Ing.
Typ programu
Akademický
Výuka je v angličtině

Naučíme Tě ekonomicky myslet a budeš vše umět aplikovat do praxe. Budeš rozumět projektovému řízení, územnímu a strategickému plánování. Dokážeš vytvořit a použít strategie pro regionální organizace a veřejnou správu. Důležitá je také znalost problematiky bezpečnosti, pochopíš jak zajistit a zvládat hrozby, které pro Tvůj region existují. Už při studiu se budeš účastnit terénního šetření a možná v nich najdeš inspiraci pro své vlastní projekty.

Budeš ekonom s mezioborovými znalostmi se zaměřením na rozvojové projekty a rozvoj regionů, který se uplatní ve veřejném sektoru, například na krajském úřadě, v rozvojové agentuře, či na Ministerstvu pro místní rozvoj. Práci najdeš i v komerčním sektoru.

Více informací o studiu poskytne

pro studenty s trvalým bydlištěm mimo Pardubice až 550 Kč měsíčně

Na prezenčním studiu chodíš do školy podle rozvrhu, který si sám sestavíš.

Fakulta ekonomicko-správní
Angličtina
Studijní obor se opírá o dvě základní vědecké disciplíny, a to "veřejná ekonomie" a "regionální ekonomie". Navrhovaný doktorský studijní program reflektuje potřeby vznikajícího evropského ekonomického regionu, jehož integrační specifika determinují i výkon veřejné správy, resp. řízení veřejného sektoru na úrovni státní, ale i na úrovni samosprávných územních celků. Současně akcentuje i dynamický rozvoj informačních a komunikačních technologií využívaných při řízení rozvoje regionů.
Fakulta ekonomicko-správní
Angličtina