Podat přihlášku
Počet zapsaných studentů v AR 2020/2021

Naučíme tě pochopit lidi a jejich potřeby, poskytovat odbornou péči zdravým, nemocným, osobám se zdravotním postižením, umírajícím, dospělým i dětem. Budeš rozumět oboru ošetřovatelství, klinickým medicínským oborům i humanitním oborům, jako je např. psychologie, etika, sociologie. Ukážeme ti, jak provádět výzkum a využívat jeho výsledky ve svém oboru. Povedeme tě ke kritickému myšlení a všeobecnému rozhledu vysokoškolsky vzdělaného člověka.

Získáš kvalifikaci všeobecná sestra/všeobecný ošetřovatel a profesní kompetence uznávané v ČR i v celé EU. Můžeš se ucházet o práci v EU. Najdeš uplatnění v různých klinických oborech, v nemocnicích, vysoce specializovaných centrech, ambulancích i v terénní a domácí péči. Budeš moci pracovat samostatně nebo v týmu dalších odborníků.

Po vystudování budeš

Všeobecná sestra
Všeobecný ošetřovatel

pro studenty s trvalým bydlištěm mimo Pardubice až 550 Kč měsíčně

V rámci prezenčního studia chodíš do školy dle rozvrhu, který si sám sestavíš (pondělí - pátek).

Fakulta zdravotnických studií
Máš bakalářský diplom v programu Ošetřovatelství, oboru Všeobecná sestra nebo Ošetřovatelství? Chceš získat úplné vysokoškolské vzdělání, které má vynikající uplatnění v praxi? Zajímá tě chirurgie? Vyber si náš navazující magisterský studijní program Specializace v ošetřovatelství - Perioperační péče.