Co chceš studovat?

Specializace

P K Bc 3
Informační revoluce proniká také do efektivního fungování veřejné správy. Pokud tě zajímají informační systémy a technologie, potom je pro tebe tento obor ideální volbou. Bude z tebe informatik, schopný systémově myslet, účelně zpracovávat a analyzovat data, smysluplně využívat kybernetické principy při řízení a rozhodování, efektivně provozovat a udržovat informační systémy. Nabyté znalosti a dovednosti budou přenositelné i do prostředí společností a firem.
Více informací ➜
P K Bc 3
Zajímá tě vyhledávat a zpracovávat informace o konkurenci? Máš detektivního ducha? Potom ti nabízíme studium oboru Informační a bezpečnostní systémy. Toto studium ti otevře cestu k výkonu funkcí v oblasti soukromě bezpečnostní ochrany ekonomických zájmů subjektů v komerční sféře i ve veřejné správě.
Více informací ➜
P K Bc 3
Peníze hýbou světem. To samé a ještě v mnohem větší míře však platí v případě, když mluvíme o penězích ve finančních institucích. Pokud tě láká práce v prostředí bank, pojišťoven a investičních společností a rád čelíš novým výzvám, přihlas se ke studiu perspektivního atraktivního oboru.
Více informací ➜
P K Bc 3
Pokud tě vedle ekonomiky zajímá i veřejná správa a chceš podpořit vývoj společnosti, pojď studovat obor Veřejná ekonomika a správa. Můžeš se tak věnovat veřejným rozpočtům, správě majetku anebo odhalovat hospodářskou kriminalitu v rámci Policie ČR.
Více informací ➜
P K Bc 3
Management je velmi důležitá součást chodu podniku a společně s ekonomikou tvoří dva z nejvíce perspektivních oborů, které opravdu stojí za to studovat. Pokud se chceš věnovat řízení a naučit se procesy plánování, rozhodování a vedení lidí, zapiš se na obor Management podniku.
Více informací ➜
P K Bc 3
Pokud chceš mít kvalitní ekonomické vzdělání a zajímá tě, jak to chodí ve firmách a podnicích, nabízíme ti studium oboru Ekonomika a provoz podniku.
Více informací ➜
P K Bc 3
Umíš si v krizových situacích udržet chladnou hlavu? Víš, co je bezpečnostní systém státu, jaké složky zahrnuje a jak celý systém funguje? Studuj perspektivní obor Ekonomika a organizace bezpečnosti. Tvůj ledový klid umocníme vzděláním a praktickými zkušenostmi v této oblasti.
Více informací ➜
P K Bc 3
Zajímáš se o to, jak a proč se platí daně, jak se rozdělují jejich výnosy a chceš se dozvědět více o jednotlivých druzích daní a umět je vypočítat? Chceš vědět víc o daňovém řízení, a tedy i o tom jak přesně se daně vybírají, jak probíhá daňová kontrola a jak se nezaplacené daně vymáhají? Chceš se orientovat v tom, jak funguje Finanční správa a další správní orgány? Potom si vyber specializaci Finanční správa!
Více informací ➜
P K Bc 3
Baví tě studium, ale zároveň nechceš jen sedět v lavicích a chceš raději vyrazit do terénu osahat nově nabyté znalosti v praxi? Znáš dokumentární film Šmejdi a považuješ boj s nimi za záslužnou činnost? Vadí ti, když někdo silnější ubližuje slabšímu a chceš pomáhat? Chceš se dozvědět víc o právech spotřebitelů a jejich možnostech domoci se nápravy? Chceš se už při studiu od druhého ročníku pravidelně každý týden účastnit kontrol prováděných Českou obchodní inspekcí a odhalovat nekalé praktiky obchodníků? Potom si vyber profesně zaměřený studijní program Hospodářská politika a veřejná správa!
Více informací ➜